Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kapcsoljam be a bluetooth...

Hogy kapcsoljam be a bluetooth-t Asus laptopon?

Figyelt kérdés

Olyan választ szeretnék kapni, amit egy nagymama is képes megcsinálni.

Köszönöm, menni fog a zöld kéz, ha megtudom csinálni.


2015. dec. 29. 17:41
 1/5 DjImipapa ***** válasza:

Így ahogy jó bőven leírtad a problémát, sehogyan!

Ha van beépítve akkor a tálcán alul jobboldalon van az ikonja, ha nincs, akkor egyszerűen egy sz.tech boltban kell venni egy bt sticket, amit az usb portba helyezve rendszertől függően vagy automatikusan, vagy kapott adathordozóról telepít, majd onnan már megint a tálca értesítési felületén lesz!....

[link]

2015. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a laptopom van, és jobb oldalt nincs bluetooth ikon, akkor mit tegyek? Biztos, h. van rajta bluetooth.

2015. dec. 29. 18:53
 3/5 DjImipapa ***** válasza:

Az egyáltalán nem biztos...

Több altipusa is van a laptopnak...

vezérlőpult-rendszer-eszközkezelő-ha ott sehol egy bluetooth, akkor vagy nincs telepítve, vagy nincs is, vagy hibás.

[link]

Alábbi helyen vannak driverek, amit meg lehet nézned:


[link]

2015. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h. próbálsz segíteni, ment a zöld kéz, de közben kiderült, h. nincs rajta. Most kaptam a gépet, és bluetooth-al lett meghirdetve tévesen. Visszavittem az áruházba, és rendesek voltak, elismerték a hibát, kaptam hozzá USB-s bluetooth-t ajándékba.
2016. jan. 1. 20:27
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Avval meg menni fog de ahogy kell....😃😃
2016. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!