Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó gyúrós alkalmazást telefonokra?

Figyelt kérdés

Egy nagy előny lenne ha ingyenesen letölthető, nem kell hozzá kondiba elmenni (mivel sajnis a környéken itt sehol sincs) csak otthon súlyzóval eddzeni. A runastic pro-hoz van nekem egy aktiváló kódom, az milyen alkalmazás? Annyit tudok hogy futós, de az is tartalmaz valamilyen eddzéstervet vagy csak méri a megtett utat?

A segítséget előre is köszönöm!


2015. dec. 29. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyúráshoz app, komolyan?!

Ecsém, álljál neki, ne Facebookra posztold, hogy edzesz!

G.

2015. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Vezesd egy kockás füzetbe, hogy ma végeztél 10 fekvőtámaszt. És ne légy durci, mikor hülyének nézik a gyúrósokat :)
2015. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem az a facebookra posztolós típus vagyok, azért szeretnék valami appot ami készítene nekem egy eddzéstervet hogy mikor és mennyit csináljak, nem azért hogy posztolgassam akárhova... Azzal meg ha kockásfüzetbe vezetem azzal még nem tudom meg higy esetleg túleröltetem magam vagy valamit rosszul csinálok e. Sajnos itt a környékemen nincsen semmi lehetőség hogy eljárjak kondiba vagy kérjek fel egy segítőt aki megcsinálja nekem az eddzéstervet ezért gondoltam arra hogy ha már ennyire az okos kütyük világában élünk csak gondolt valaki az ilyen helyzetű emberekre és csinált valami appot.. Továbbra is szívesen várom a segítő tanácsokat, infókat.
2015. dec. 30. 00:28
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Válogass!

G.

2015. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!