Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozta azt, hogy a hálózati...

Mi okozta azt, hogy a hálózati kártya letiltása következtében jelentősen megnőtt a számítógépen teljesítménye?

Figyelt kérdés

A gond az volt, hogy pl játék közben nagy tartományban ingadozott az FPS, CPU ÉS GPU is intenzíven melegedett.

Próbáltam utána nézni, hogy mi ennek az oka.

Nem jöttem rá.

De viszont azt olvastam hogy bizonyos vírusok, kémprogramok képesek megcsapolni a PC-t.

Le is tiltottam a hálózati kártyát, és láss csodát az FPS 25ről 85-re nőtt és már a gépemnek sincs melege.


Köszönöm előre is!



2015. dec. 30. 00:10
 1/3 fersk ***** válasza:
Valószínűleg fertőzött a géped.
2015. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szinte tuti hogy valami bitcoin-miner szerű dolog vagy valami hasonló egyéb fertőzés segítségével használja ki egy hacker a géped erőforrásait. Ha nincs net->a hacker nem tud a gépedre csatlakozni azaz: takarítsd ki a gépedről a vírusokat, vagy rakd újra az egészet és ne szedj le innen onnan torrenteket amik úgyis vírusosak akár kimutatja azt egy vírusírtó akár nem.
2015. dec. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Letöröltem a hálózati kártya drivert, újra telepítettem, most már úgy látszik hogy minden renden van.


Egy egyszerű avast vírusirtóval és Comodo tűzfallal az ilyen támadásokat kilehet iktatni?

2015. dec. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!