Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Far cry 3 hiba. Mit jelent?

Jinkazama kérdése:

Far cry 3 hiba. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Üdv felraktam a fra cry 3-at (SCRiN verzió) de a játék elínditásánál ezt a hibaüzenetet kapom: farcry3_d3d11.exe-Application Error

The application was unable to start correctly (0xc0150002). Click OK to close the aplication.



2015. dec. 30. 02:15
 1/3 Gergő19990712 válasza:

Szia!

A hibaüzenet azt jelenti,hogy az applikáció nem tudott megfelelően indulni.d3d11.exe a hianyzo fajl esetleg.Töldsd le,majd menj a helyi lemez C/Windows/System32-be es oda masold be.Ha azt irja ki,hogy lecsereli-e a meglevő fájlra igen cseréld le.Sőt a Far cry 3 mappajaba is rakd be.

Remelem tudtam segiteni.

Link a d3d11.exe fajlhoz: [link]


A legjobboldalra mesz a manual fix-fülhöz és ott kiv

lasztod,hogy 64 vagy 32 bites-e a rendszered és annak megfelelően letöltöd.

2015. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A windows nem engedi lecserélni a system32-ben a d3d11.dll-t
2015. dec. 30. 17:37
 3/3 Gergő19990712 válasza:
Egyebkent nekem ugyan ez volt a baj a Sniper Elite V2-vel.Javaslom azt,hogy toltsd le Ocean of Games-rol.Nekem indult onnan.
2015. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!