Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap bedöglött egy 16gb...

Tegnap bedöglött egy 16gb micro sd kártyám ha beteszem a gépbe akkor az nem ismeri fel a lemezkezelőben azt írja lemez1 eltávolítható üres?

Figyelt kérdés
hogy lehetne megmenteni a kártyát nekem nem az adatok fontosak.

#Sd oartya elromlott #hogy lehet metjavitani
2015. dec. 31. 11:12
 1/6 Szirty ***** válasza:
Lehet csak elszállt róla a partíció. Próbálj létrehozni újat aztán formázd. Persze az adatok amik rajta voltak, vesznek.
2015. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, formázást próbáld. A fontos adatok meg úgyis több helyen megvannak, tehát csak újra rámásolod, ha már működik a kártya.
2015. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet particionálni.
2015. dec. 31. 12:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudom particionalni windows 7em van valamijen programot esetleg tudtok ajanlani csak azt irja ki a particioknal hogy eltavolitható meg hogy üres nemengedi formázni sem.
2015. dec. 31. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel az Easeus Partition Master Free progit és próbáld azzal. Hogy pont kártyával hogy dolgozik, azt speciel még nem tudom, majd te kipróbálod :)
2015. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem mukodik nem ismeri fel a program az regen az infotanarom azt mondta hogy programmal vagy szoftverrel meg lehet javitani az ijet de mar nem foglalkozik ijennel.
2015. dec. 31. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!