Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Just Cause 3 játék miről...

A Just Cause 3 játék miről szól, mi a lényege?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgokat robbantasz fel benne. Just 'cause.
2015. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Robbantgatni és lőni lehet benne, ez a lényege. Ne keresd benne a történetet és a drámát.
2016. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hellókabelóka válasza:
A jatek helyszine egy medici nevu fantazia szigetcsoport. Ahol egy diktatorral kell leszamolnod. Medici lenyege a berylium nevu anyag amit hadi technikahoz hasznalnak fel. Medicin fel lehet szabaditani varosokat es kisseb nagyobb katonai letesitmenyeket ezek felszabaditasa nagyon fontos a tortenet szempontjabol is. Lenyegeben enyi a rovid tortenet. En nagyon szeretem ezt a jatekot remekul lekot. Orulok ha segithettem. Bocs hogy nem ekezettel irtam de telorol vagyok.
2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semmi története,és semmi értelme nincs.Vitathatatlanul szép,élethű környezetben robbantasz fel dolgokat,és foglalsz el támaszpontokat,ezzel meggyengítve a diktátort.

Célod hogy legyőzd a diktátort és felszabadítsd a szigeteket,ennyi....

Én meg akartam venni,de nem szeretem ezeket a végletekbe menően primitív történetvezetésű játékokat,a grafika csak egy dolog,mert szerintem igényes játékosoknak az lehet az egyetlen szempont hogy nagyon szép a játék.

2016. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!