Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes szoftverrel...

Milyen ingyenes szoftverrel lehet Power Point bemutatókból kinyerni a fotókat, képeket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 10:13
1 2
 1/11 CspCsj ***** válasza:
100%

LibreOffice megnyitja a PPT/PPTX formátumokat is.

[link]


Bár a PPTX az ZIP tömörítvény, ha a kiterjesztést ZIP-re átnevezed, akkor böngészheted a tartalmát, mint egy mappát.

2016. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Átnevezés nélkül is tudom mappaként böngészni a tartalmát 7-Zip File Manager-el kibontva, de az a baj, hogy az így előkerült képek egy Pictures nevű közös fájlban vannak, amit megnyitni sem tudok semmivel, nemhogy kimenteni belőlük a számomra szükséges képeket. A konkrét, bennük lévő képfájlok kellenének.
2016. jan. 1. 16:40
 3/11 CspCsj ***** válasza:
100%

PPT/PPS vagy PPTX/PPSX formátumú a bemutató-fájl?

A PPTX/PPSX-ben elvileg a PPT/MEDIA almappában találhazók a képek. (akár program nélkül is mehet, csak mondjuk a PPTX kiterjesztést módosítsd ZIP-re)


PPT/PPS esetén meg a LibreOfice-szal mentsd el PPTX formátumba, utána böngészheted.

2016. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"PPT/PPS esetén meg a LibreOfice-szal mentsd el PPTX formátumba, utána böngészheted."


PPS fájlokról van szó, úgyhogy ez volt a megoldás, nagyon köszönöm! :)

2016. jan. 2. 10:26
 5/11 anonim válasza:
A ctrlC ctrlV miért nem működik?
2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"A ctrlC ctrlV miért nem működik?"


Nem értem, mit akartál ezzel?

2016. jan. 3. 08:53
 7/11 anonim ***** válasza:
LibreOffice-al (ingyenes) megnyitod a Power Point-ot. Kijelölöd a képet és másolás. (ez a Ctrl+C, de csinálhatod menüből is) Utána nyitsz egy képszerkesztőt. Ha nincs más jó a windowsba épített Paint is. Oda szépen beilleszted. (Ctrl+V). Utána mented. Ennyi. :)
2016. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez nem pálya, mert akár 60-80-100 fotó is van egy-egy ilyen PPS-fájlban. Így az egyenként kimásolással-beillesztéssel-elmentéssel kellene töltenem a szabadidőm nagy részét. :))) Együtt pedig NEM lehet őket elmenteni. Az a jó megoldás, amit a 3-as válaszoló írt. Úgy gyorsan és együtt lehet kimásolni a képeket a mappából.
2016. jan. 3. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtad, hogy sokat kell kimenteni. :)
2016. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szabó Éva Györgyi válasza:
Köszi, éppen ezt kerestem én is! nagyon hasznos volt az infó!
2021. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!