Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok windows 8-ról...

Hogy tudok windows 8-ról win.7-et telepíteni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Lemented a fontos fájlaidat(célszerű egy másik partícióra)

2. Szerzel vagy csinálsz egy windows 7 telepítő dvd-t/pendrive-ot

3. BIOS/UEFI-ben beállítod a boot sorrendet(1. dvd/pendrive 2. hdd/ssd)

4. Elindítod a telepítőt

5. Az egyénire nyomsz és a ameilyk partíción a C van, azt formázod(ez töröl mindent!)

6. Rányomsz arra ameilyken a C volt

7. Hátradőlsz és várod a telepítés végét

8. Beállítod a felhasználót stb.

9. Ennyi, most telepíthetsz fel mindent

2016. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

..formázod azt a partíciót, amelyiken a C volt?

Felteszem a kérdezőnek lövése sincs a folyamatról, úgyhogy konkrétabban: azt a partíciót formázod, amelyiken az oprendszer van(ez jellemzően a C).

2016. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,de no lettemre telepitettem mar ujra par gepet. Itt az a gondom,hogy sehogysem indul el a telepito,pedig 1.helyen van a cd/dvd lejatszoja. 2 particioja van,egyiken 940 gb masikon 20,azt irja a visszaallitashoz,talan frissiteshez kell. Ha el tudnam inditani a telepitot,akkor szetszednem 200/800 aranyba... Apu kapta ezt a gepet,HP 250 G4 PC ,de a win 7-hez van szokva....



Most beallitottam hogy win 7 kinezete,menuje legyen,DE! Ha osszeomlik,ugyanott vagyok ahol a part szakad,hogy nem tudom ujratenni.


Gepbol egyebkent miert nem enged telepiteni? Vagy akkor 2 rendszerem lenne?

2016. jan. 1. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha windows alól indítod a telepítést, akkor csak azonos vagy magasabb verziószámú windowst lehet rakni, és ettől nem mindig lesz tiszta a telepítés

Mivel lett kiírva a lemez?

Nézd meg a manualban hogy mit ír a bootolásról, helyreállítási partícióról

És nézd meg hogy van e win7-re driver(mobilról nem nagyon tudom)

2016. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!