Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitöl laggolhatnak a játékok?...

Mitöl laggolhatnak a játékok? win 10 pro van rajta (laptop) AMD quad core processor a8-7410 (up to 2.5ghz) 4gb ram 1600mhz AMD radeon r5 m335 2gb deticated 1000gb hdd

Figyelt kérdés
Amit 100% ir gépigényt minimum grafikán is laggol...pl:pes 16...elméletileg full graffon kéne futnia de még minimumon is akadozik...mitöl lehet ez?

2016. jan. 2. 07:45
 1/2 Komplikato ***** válasza:
Hát csak tippelek, de ilyen gondot főleg hordozható gépnél az energia takarékos üzemmód vagy annak rossz beállítása okoz, amikor a proci kapcsolgatja a magokat a minimum és a normál órajel között oda és vissza, akkor bizony akadozhat. Azért az az integrált videó vezérlő szvsz nem olyan combos, hogy full beállításokkal menjen rajta mai játék. Tévedés jogát fenntartom.
2016. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nemtudtam hogy ez integrált...ugy irta 2gb dedicated. ebböl gondoltam hogy nem integrált...akkor ezzel jól befürödtem...de akkor mi a 2gb? és minimálisra veszem a gépigényt akkor is fullra laggolok..pl egy pes16-al amivel nem nagyon kéne laggolni!

bocsi de nem nagyon értek hozzá :( :D

2016. jan. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!