Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tünt el a gépemről az...

Miért tünt el a gépemről az összes ikon és a start is?

Figyelt kérdés
Csak egy fekete háttér van indítás után es a jobb alsó sarokban egy figyelmeztetés,hogy lehet hogy szoftverhamisitas aldozatává válltam,de az nem hiszem hogy sok vizet kavar mert mar ott van egy éve.Illetve egy virusirto alkalmazast nyit meg az elejen amitbe tudok zarni.Az ott levo help funkcio megnyitja a bongeszot ,de talcara se tudom letenni mert nincs start felulet.Probaltam ujra inditani az se segitett.A ctrl alt del-t is felismeri de az ikonok meg mindig sehol.

2016. jan. 2. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a gépen Xp van.
2016. jan. 2. 15:47
 2/3 anonim ***** válasza:

feladatkezelő - új folyamat - explorer.exe

de vagy vírus/vagy vmi microsoftos cucc. Esetleg próbáld csökkentett módban és msconfigon keresztül tilts le minden felesleges szolgáltatást.

2016. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Érdemes még szórakozni az XP-vel, ami ráadásul nem is eredeti?


Egyébként pedig. töltsd ezt le, és futtasd:

[link]


Utána pedig egy alapos víruskeresés a gépeden, valami normális víruskeresővel.

2016. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!