Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissen telepített Windows XP...

Frissen telepített Windows XP bootolás után miért írje ezt ki! stop: 0000218 {hibás rendszerleírófájl}?

Figyelt kérdés

Ezt egy nagyon régi laptopot akartam feltelepíteni de rossz volt benne a vincseszter így ki lett cserélve, amit egyből fel is ismert a gép fel is tudtam telepíteni majd amikor kész lett a telepítés újra indult és a windows elkezdett tölteni, majd kb 1 percig sötét képernyő majd 1-2 másodpercre megjelent 1 kék képernyő amit alig tudtam elolvasni róla olyan gyorsan eltűnt!


Ez volt oda írva: [link]


Igazság szerint nem tudom, hogy pontosan mi lehet a gond mert teljes újratelepítés után írta ezt ki kb. 3× próbálkoztam és midig ugyan ez a hiba lépett fel!


A cd-vel sem lehet semmi gond mivel, hogy eredeti, tehát nem másolt, na meg már jó pár éve mindig arról telepítem fel a gépet is avval csináltam régebben és mindig jó volt!


Vagy lehet, hogy hardveres, gond, mivel ki lett cserélve a vincseszter, vagy esetleg nem lenne jó, nem tudom!


Kérlek segítsetek! köszi!



2016. jan. 2. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vinyó probléma lesz.
2016. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondod, de biztos csak azért mert most lett kicserélve látja is a bios, de valamiért nem indul a rendszer!

de egyébként lehet, hogy a vinyó mivel már az is használt volt és gyanúsan olcsó is a piacról van egyébként

2016. jan. 2. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:

> használt volt és gyanúsan olcsó is a piacról van egyébként


Hát akkor ez jó tanulópénz volt. Vinyót csak szakboltból veszünk... és újonnan.

2016. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amúgy utána is olvastam ennek és ott is benne volt, hogy a vincseszter is lehet a gond!

De az is lehet, hogy valamit én csináltam rosszul!

De ennek a hibának nem szabadna előjönnie ha frissen van telepítve a windows, mert a problémamegoldások között már működő rendszernél lépett fel ugyan ez a probléma!


na de mind1 is ha tényleg a vinyó legalább tudom, hogy más baja nincs! ha tényleg az a baj ???

2016. jan. 2. 17:23
 5/8 A kérdező kommentje:
na mind1 de akkor tuti, hogy a vinyó a gond, mert ha csak ennyi akkor veszek inkább újat ??
2016. jan. 2. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld ki, mielőtt kidobnád a vinyót!

G.

2016. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

oks megpróbálom!


Köszi mindenkinek

2016. jan. 2. 17:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Na végül is azóta nem foglalkoztam vele úgy nagyon viszont akadt egy windows 10 (jó tudom hogy ez nem működne rajta mert gyenge lenne hozzá nagyon a gép) de ott is ugyan ez volt a probléma tehát akkor tuti, hogy a vincseszterrel van a baj szerintetek ?
2016. jan. 7. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!