Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöröltem az Adblock-omat a...

Letöröltem az Adblock-omat a chrome-ról, mert pár napja egyáltalán nem működött, de most meg nem tudom újra telepíteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gondoltam, ha majd letörlöm és újratelepítem akk újra működni fog, de azt írja ki h "Ezt az elemet már letöltötte és hozzáadta a Chrome-hoz."

Segítséég!! Megörülök már a rengeteg reklámtól! :(


2016. jan. 2. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogy weblap reklámról van szó, vagy egy vírus tett fel neked reklámprogramot ami használhatatlanná teszi a netezésed. Malware reklámokat nem akadályoz meg az Adblock. A webes reklámok pedig nem annyira zavaróak hogy meg kelljen őrülnöd. Töröld le a chrome-t és tedd fel újra, vagy állítsd vissza gyári beállításokra. Valószínűleg nem jól törölted ha még mindig azt hiszi hogy benne van a bővítmény. Magát az adblockot is uninstalláld fullosan, a böngésző bővítmények részéből is töröld.
2016. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!