Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap kaptam Counter Strike...

Pada960220 kérdése:

Tegnap kaptam Counter Strike 1.6-ra VAC bant steamen, bővebben lent. Miért?

Figyelt kérdés

Nemtudom miért kaptam, fent voltam egy szerveren, NatGO-n lecsatlakoztam, mert apa hivott. Aztán visszamentem és nem engedett be a szerverre VAC kitiltás miatt.

MOST mondom, nem csaltam, mielőtt még valaki erre kitérne!!!

Tesóm, is megmondja, mert együtt szoktunk játszani!!!

Amit használok az a HUGUI 1.0.3 verzioja, de a HIVATALOS guikat lehet használni tudomásom szerint.

TS-en akikkel szoktunk játszani, ők is hallottak már ilyenről, hogy valakit csak úgy kirak a VAC.

Ilyen esetben mi a teendő?

találtam egy ilyen oldalt: [link]

hogy talán itt kell emailt irni nekik?

OLVASTAM hogy zéró tolerancia van. több mint 100 játék van a steamemen, és ezzel a kis malőrrel vagy nemtudom mi ez, romlik a steam.....

Kérem aki tudja, ez esetben mi a teendő, az írjon PM-be vagy válaszoljon itt. Segítségeteket előre is köszönöm!



2016. jan. 3. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk azért komoly,hogy valakik csalás nélkül kapják a vac-ot,én meg vígan wh-zok:D
2016. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írj a Steam Supportra, és ne ide. Kell hozzá némi angol tudás, de mást nem tudsz tenni.


Egyébként a külfönféle GUI-kat és CFG-ket érzékelheti a VAC csalásnak, szóval erről ennyit.

2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és mi a steam support email címe? az amit megadtam? heeelp :c

hivatalos gui-elvileg nem csalás, de ezek szerint lőttek az accomnak

2016. jan. 3. 12:36
 4/6 anonim válasza:

[link]


jobb oldal: Kapcsolatfelvétel...

2016. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt már csináltam, bekell jelentkezni, beirom az adatokat, és kéri a biztonsági kódot ami a képen van. 1000+1 x máár beírtam, és még mindig nem jó a biztonsági kód..
2016. jan. 3. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálgasd csak.
2016. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!