Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el sok játék...

Miért nem indul el sok játék a gépemen Win10 alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legvégső elkeseredésemben írok már ide kérdést, ugyanis teljesen feladtam. Nem rég vettem egy új lapit, egyből rá is raktam jó pár játékot. Tökéletesen működött mindegyik, majd egyik napról a másikra egyszerűen nem indulnak el. Se hibaüzenet semmi, egyszerűen csak nem indul el, hiába kattintok rá. Azért be kell vallanom nem az összes játékom, de konkrét példa kedvéért a Rome2 Total War. Egy ideig tökéletesen működött, de ma már semmi. Sajnos most már az is előfordul, hogy ha leszedek egy új játékot, egyáltalán nem indítja el. (BF3, BFBC2) Rákattintok kétszer, tölt egy kicsit majd semmi.



2016. jan. 3. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
rendszergazdaként indítod? az sok ilyen problémát megold.. és a játékok teljesen eredetiek? a win10 állítólag erre már érzékeny.. na meg állítólag vannak játékok amik amúgy sem működnek rajta főleg a régebbiek de ez minden új winnél megszokott
2016. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, rendszergazdaként futtatom, és sajnos nem eredetiek. De játék vásárlás előtt mindig leszoktam szedni netről, megnézzem hogy fut, de ha el se indul, eléggé elriaszt tőle.

2016. jan. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!