Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Annyi lenne, hohy kaptam egy...

Annyi lenne, hohy kaptam egy World of Warcraft starters packot, de amikor belépek a játékba, csak starter editon a verzió ami ugye ingyenes. Akkor most mi van hogy nem az eredeti? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kaptál? Emailben? Szerintem ez az ingyenes próbaverzió, nem találtam semmit "starters packrol" az interneten...
2016. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor részletesebben bocsi. :-). Naszóval karácsonyra kaptsm egy wowot tudod ami aranyszínű dobozban van.
2016. jan. 3. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a WoW-ot, szóval nem tudom hogy milyen kiadásra gondolsz. Segítene ha belinkelnéd valahonnan hogy tudjak segíteni, én nem találtam ilyet az interneten. Ha jól sejtem, te csak az első részt, az alapjátékot kaptad. Ha ez a helyzet, akkor ha jól tudom annyi a különbség hogy nem csak 30-as szintig játszhatsz (mint az ingyenesben), hanem max-ig (tehát gondolom új küldetéseket is csinálhatsz). Amúgy pár hónapja volt WoW akció a Blizzard oldalán és az összes kiegészítőt (utolsó kivételével) alapjátékkal meg lehetett venni kb. 1000 Ft-ért :D
2016. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Battle chest, nem? Abba volt egy kód azt beírtad (nem azt ami a nagy papíron volt!!!)? Talán a CD fokra van ragasztva de nem 100%.

Ha jó kódot írtál be akkor utána még 48 óráig érzékelheti trialnak.

2016. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ködz megtaláltam :-) . De amugy a disc 1 vagy 2 tot kell berakni miután beirtam?
2016. jan. 6. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

A starter pack az a battlechest?

Mert ha igen akkor elvileg elég a dics1-et betenni aztán a battle.net-en upgradelni a kódokat a mop-ig. ( Mivel a battlechest-ben a Mop-ig vannak a kiegek )

2016. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!