Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik windowson futnak...

Melyik windowson futnak legjobban jelenleg a játékok?

Figyelt kérdés
Én Win8.1-et használok.. tesómnak akarnak szüleim venni notebookot de azon már win10 lenne megérné átrakni esetleg 8ra vagy 7-esre ? Lenne érezhető változás FPS-ben? Előre is köszi a választ!

2016. jan. 4. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a hétre voksolnék.
2016. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha játszani akar, akkor miért notebookot vetet?

Amúgy a Win10 is jó lesz, főleg akkor, ha csak ahhoz vannak driverek.

G.

2016. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha játszani akar rajta,akkor ne notét vegyen, hanem rakasson ösze egy rendes gépet!
2016. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én erőltettem a gépet.. de hallani sem akarnak róla... Csak notebookot akarnak persze abból se drágát de játékra és csakis újat ezt így elég nehéz összehozni. 170 180ezer ft körül melyik a legjobb választás játékra szerintetek? Nem az a lényeg hogy most ultrán full hd-n menjen minden de azért menjenek kisebb grafikán.
2016. jan. 4. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:

180-ból nem kaptok játékra alkalmas és önmagát nem megfőző gépet. Kardoskodj csak az asztali gép mellett, mert legalább kétszer erősebb gépet kapsz asztaliból, mint ha laptopot vennél.

G.

2016. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg ezt anyádnak amit írtak, ha nem akarjátok,hogy a gép elött a gyereknek 50 fok legyen. Max Minecraftra lesz jó a note:))
2016. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen Windows.
2016. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy nézz ki sikerült meggyőzni őket,note helyett asztali gép lesz, ha tényleg kétszer olyan erős gépet kapok asztaliból mint notet akkor valaki összedob nekem egyet csak kíváncsiság képet hogy mit pakolna abba a gépbe hogy erősebb lenne keret 180k monitor billentyűzet is legyen benne mert ugye a notebookba az van alapból szóval akkor a géphez is legyen ennyiért.Előre is köszi.(én próbálkoztam összerakni de nem sikerült ennyiért)
2016. jan. 5. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Írj ki egy új kérdést, amiben minden fontos infót (anyagi keret, felhasználás, mi kell) leírsz, mert itt nem sokan fogják látni a kérdésed.

G.

2016. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!