Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a windows 10 wenboldalán...

Ha a windows 10 wenboldalán úgy töltöm le a windows 10-et hogy külső eszközről tudjam telepíteni muszáj lesz kimásolnom pendrivera vagy valahova?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy le akarom tölteni amíg ingyenes de még nem akarok frissíteni és úgy láttam iso fájlként tölti le, szóval le tudom tölteni a gépemre a és az úgy elvan és amikor akarom egyből a gépre tudom telepíteni ez működhet?

2016. jan. 4. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Működhet, ha frissítést csinálsz, de ha később tiszta telepítést akarsz csinálni mindenképpen rá kell tenned pendrive-ra vagy DVD-re (persze nem rámásolni, hanem telepítő lemezt csinálni).
2016. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ilyen a weboldalról letölthető adathordozó-készítő eszközzel és azt írja ha iso fájlt készítek akkor dvd-re kell írni akkor ezt muszáj lesz kiírni dvdre és onnan telepíteni és a gépről csak illegálisan tudnám futtatni úgy nem lehet hogy erre a gépre töltöm le csak nem telepítem és majd később telepítem?
2016. jan. 6. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

A frissítésnél eldöntheted,hogy a letöltődött frissítés most történjen,vagy később szeretnéd a frissítést.

Nem kell kiírni semmire,egyszerűen hagyd,hogy letöltse magának a rendszer.

Nem foglal nagy helyet.

2016. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyikre gondolsz arr amit akkor hoz fel amikor bekapcsolom a gépet és van két lehetőség : frissítés vagy letöltés megkezdése frissítés később mert az utóbbi nekem nem csinál semmit megnyomom és bezárja az ablakot vagy arra gondolsz hogy a weboldalon lévő "frissítés" gomb olyan, hogy letölti és ha nem akarom nem frissít hanem csak rajta van a gépen ?
2016. jan. 7. 17:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudod véletlenül meddig lehet ingyenesen frissíteni meg ha már le van töltve akármikor frissíthetek?
2016. jan. 7. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ki kell írni ajánlom pendrive.
2017. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!