Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Steam link megéri AZ árát?...

A Steam link megéri AZ árát? Gondolom azt is TV hez kell csatizni és steames játékokkal lehet vele játszani. De Megéri? Vagy inkább valami Ps vagy xbox?

Figyelt kérdés
Ahogy nézelődtem szerintem a Steam link jobban megérné mint egy ps vagy xbox, de nem értek ehhez Úgyhogy kérlek osszatok véleményt!

#Xbox #Steam #Steam console
2016. jan. 6. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
a steam link tudtommal csak egy sima vezeték nélküli jeltovábbító így pl a nappaliban levő tv-vel is tudod használni a szobában levő számítógéped(tehát így is kell egy bika pc mellé) ..én ha konzol kell akkor ps4-et vennék mivel azon tudtommal kicsit kevesebb a lag probléma(kicsivel erősebb a hardver)
2016. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a bika PC szerintem meg van hozzá, de ha van steamen például The Crew-em akkor azt kontrollerrel tudom csapatni TV-n?
2016. jan. 6. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
igen igazából valami összekötő a cucc ha jól láttam.. küldi a jelet a géptől a tv-nek és vissza + a kontroller jelét is küldi a gépnek.. abban tévedtem hogy vezeték nélküli mert van a hátulján rj45-ös csatlakozó IS (bár állítólag megy wifivel de jobban ajánlják a kábeles megoldást).. egy kis pc kiegészítő ami nélkül sztem átlagba lehet élni de ha a nappaliba van egy szörnyen nagy tv és kontrollerrel ott akarsz játszani arra jó. igazán amit én nagy pozitívumnak nézek hogy ha van usb-s x360 kontrollerel azt támogatja
2016. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh rendben Köszi, már énis nézegettem hogy van a hátán HDMI stb. De akkor gondolom mivel a gép képernyőjét közvetíti nem csak Steames játékokkal lehet játszani hanem akár csak simán origin vagy uplayesekkel is nem igaz ?
2016. jan. 7. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!