Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyen van a windows 10?

Annafarmerke kérdése:

Ingyen van a windows 10?

Figyelt kérdés

Azért, mert a barátom azt mondta, hogy igen és az unokatesóm

meg azt, hogy nem. Tudna ebben valaki segíteni?



#Annafarmerke
2016. jan. 6. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Valódi Windows7 vagy 8.1-re ingyen.

De beletöröl a laptopok beállításaiba, töröl játékokat stb. És gondok vannak a driverekkel is.

Nem kiforrott rendszer, ha vissza akarod tenni az előzőt, nem fog menni.

2016. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Windows Update (automatikus frissités) fel is ajánlja.
2016. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annak, akinek van legális Win 7-e vagy Win 8-a, annak ingyen van a Win 10.
2016. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy eredeti Windows operációs rendszered legyen, nekem sem volt és mégis ingyen letudtam frissíteni, az a lényeg hogy aktiválva legyen a windows. Win7 vagy 8.1-od legyen, első számú szervízcsomaggal. De igazából a lényeg az hogy felkínálja a tálcán a lehetőséget, és ingyen van igen. Egyébként nem igaz hogy nem éri meg frissíteni mert sokkal stabilabb, erősebb és gyorsabb rendszer mint a korábbiak. A frissítéssel mindened megmarad és a programok gond nélkül futnak tovább. Nekem semmilyen kompatibilitási problémám nem volt eddig, pedig már használom egy ideje. Ettől függetlenül előfordulhat hogy régebbi alkalmazások nem indulnak majd.. De ha lefrissíted és nem tetszik van rá egy hónapod hogy visszaállj a régi operáció rendszeredre. Megéri, szóval frissítsetek amíg még ingyen van!
2016. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Az m$ pont ezt karja elérni, hogy mindenki frissítsen, amíg látszólag ingyen van. Ha nincs vagy tört windows-od van akkor hiába frissítesz, továbbra is illegális marad, akkor meg tökmindegy, hogy letorrentezed vagy "ingyen frissíted". Amúgy meg ugyanúgy 30ezer, mint az előző.


Érdekes ez az egy hónapos visszallás, és pont olyan hozzászólásokba futok bele folyton, hogy nem sikerült visszaállítani, meg ez elromlott, az nem működött, stb.


Ha nem kényszerít semmi (valami új program vagy hardver ami csak w10 alatt megy) szerintem hagyd még.

2016. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az összes Windows ingyen van évtizedek óta.

A legalitás és a jogtisztaság itt a kérdés.

A Win10-ed akkor lesz legális, ha megveszed vagy eredeti, megvásárolt Windows 7-ről vagy 8/8.1-ről frissítesz rá.

#1 meg hülyeségeket beszél, ignoráld.

G.

2016. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
62%

@G.:

Pedig ezeket én is olvastam ám róla fél éve...

;)

2016. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet visszaállítani, különösen AMD procis laptopokon nem, mert a drivereket és más, Win7-hez vagy 8.1-hez gyárilag telepített fontos beállításokat önkényesen töröl a Win10! Csak a gyári szervíz tudja rendbetenni. NINCS visszaút.
2016. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!