Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netbookra jó játékok?

Netbookra jó játékok?

Figyelt kérdés

J&W Minix netbookra kellenének jóféle játékok. NFSUG1 még elment rajta, eléggé akadozva... pedig örülnék valami jó kis autóversenynek.

Ilyen egyszerűbb grafikájú játékok kellenének, viszont nem oldcore-okat ne ajánljatok, mint mario, jazz, stb. Zuma, Bejeweled, Mahjong megvan, ezekhez hasonló stílusúak (és nem feltétlenül logikai játékok) tetszenének.

Régen volt egy játékom, ilyen kis fehér egérkével kellett hógolyólat gyúrni, és legurítani vele a szörnyikéket, csak elfelejtettem nevét. :S Ha valaki ismeri megírhatná mi is az.

Előre is köszi minden tippet.


2010. márc. 25. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisebb hardverigényű játék szerntem a call of duty 1-2, Return to Castle Wolfenstein, UnrealTournament, Swat4, Kingpin life of crime, Max Payne 1-2, ha a grafikát leveszed a minimumra 600X800-ra akkor half life2 episode I-II, F.E.A.R
2010. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elasto MAnia, Serious Sam First és Secon Encounter, talán a GTA3, GTA Vice City, NFS Hot Pursuit 2, Jazz Jackrabbit 2, Army Men RTS és még sok más hasonló évjáratú játék...
2010. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Quake II
2010. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vok túl nagy fps fan. Meg GTA sem, de azért köszi... :S
2010. márc. 26. 15:16
 5/7 A kérdező kommentje:
+ azt is számítsátok be, hogy nem vagyok kibékülve touchpaddel, egér meg nincs midnig kéznél, szóval inkább bilentyűzet-orientált játékokra gondoltam. NFSHP2 lehet menne, de régen kijátszottam már (mint kb az összes nfs-t), viszont más autóverseny jó volna.
2010. márc. 26. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Plant's Vs Zombies

és

Angry Birds! ;)

A legnagyobb játékok :D

2011. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fugedy tamas válasza:

Kerlek ird ki hogy milyen geped van mennyi a RAMja stb. Hogy konnyebben meg lehessen keresni a hozza illo jatekokat.

Nekem egy Toshiba NB200-as om van es egyszer elvittem a szervizbe hogy tegyenek bele jobb videokartyat,RAM-ot stb.

Es igy meg akar az NFS Hot Pursuit (2010) is elmegy rajta(nem akadozva)Azt ajanlom hagyha nemszereted a regi jatekokat akk tegyel bele kb. 4GB RAM-ot egy 2Gb-s videokartyat es egy 1Gb-s hangkartyat.Es ugy nincs hatar.

2012. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!