Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért crash-el még mindig a...

Miért crash-el még mindig a seemta-m?

Figyelt kérdés

Nemrég olyan problémám volt a seemta nevű szerverre való belépésemkor, hogy a játék nem engedte hogy felcsatlakozzak mert rossz volt a gta3.img fájlom, moddolt járműveket használtam. Ezt a problémát azóta gyökeresen megszüntettem, ugyanis vadonatúj gépem lett. Most viszont állandóan ki crash-el. Mondták már hogy belépés után tesztelgessem le a járműmodokat és annyit kapcsoljak ki amennyitől nem fog crash-elni. Viszont az a baj, hogy én még odáig sem tudok eljutni hogy a karakteremmel egyáltalán megmozduljak, mivel játék még a belépés előtt kifagy. Sőt volt már olyan is, hogy már a menüből is kidobott. Streaming memory-t már mindenhova állítgattam de semmi. A grafikát szintúgy, de semmi. Mindenből a legfrissebb verzió van fent. A videókártya driverből is. De semmi változás. Próbáltam XP Service Pack 3-ben indítani a San Andreas-t + Rendszergazdaként futtatni de semmi.

Olvastam, hogy egy videókártya turbózás valakiknek segített de nemhiszem hogy szükség lenne erre, mert nagyon erős kártyám van (Sapphire Radeon HD 6970 2GB GDDR5) szóval...

Alaposan megnéztem a hibaüzenetet és a 0xc0000005-ös hibakód áll benne aminek utána olvastam és kiderült hogy ez egy Windows frissítéssel érkezett hiba. A megoldását is megtaláltam ~ le kéne törölni, csakhogy nekem nincs fent a gépen ez a frissítés tehát nem lehet ez a hiba.

Szóval amint láthatjátok sok mindent megpróbáltam de semmi nem segített. Ezért fordulok most hozzátok. Kérlek segítsetek mert nagyon szeretnék játszani a szerveren! Előre is köszönök minden választ. 17/F


Gépem:

Cpu: I5 4570

Gpu: Sapphire hd 6970 2GB GDDR5 Dx11

Ram: 8GB DDR3

Hdd: 500GB

Ps(táp): 550W



2016. jan. 7. 15:17
 1/4 anonim válasza:

Csak annyi hogy újra kell rakni. És a tulajdonságok között ki kell pipálni a rendszergazdai futtatást. :)

Remélem segítettem :)

2016. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már próbáltam azt is de nem segített, de azért köszönöm a válaszodat! :)
2016. jan. 10. 21:40
 3/4 anonim válasza:
Ugyan ez a bajom. Mond hogy mar megoldottad
2016. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, időközben sikerült, a System32-ből kellett d3d fileokat belemásolnom az Mta mappájába. :-)
2016. nov. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!