Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor tenyleg kovetnek?

Ilyenkor tenyleg kovetnek?

Figyelt kérdés
Meghackeltem az instagrammomat es 200uj kovetom lett...az lenne a kerdesem hogy ilyenkor ezek robot kovetok vagy nekik is kijelzi hogy kovetnek engem?egyaltalan kovetnek igazabol vagy nekem mutatja ugy?

#Játék-program-windows-instagram-hack-követők-post-like
2016. jan. 8. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nabasszus :D holnap majd írsz hogy miért postols szemetet facebookra, miért nem tudsz belépni semmilyen felhasználódba amit a gépen használtál, miért nem indul a géped etc :D azért a netbankolást hanyagolnám azon a gépen..

csak hogy tudd semmi sincs ingyen hiába írták azt ott ahol letöltötted..

2016. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te hackelted volna meg, akkor tudnad hogy milyen eljarast hasznaltal, ez milyen hatast valtott ki az Instagram szerveren, illetve mit jelent a kovetoidre nezve.


Mivel csak letoltottel valami ingyenes szart, ezt igy tavolrol a kutya sem mondja meg neked.


En is azt ajanlom mint az elso valaszolo: Ne adj meg olyan adatot a gepeden amivel penzhez lehet ferni. Illetve kerj bocsanatot az ismeroseidtol a fertozesekert, spamaradatert.

2016. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!