Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom törölni az officet,...

Nem tudom törölni az officet, szerintetek mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap egyszerűen meghalt az Office-om: A parancs nem hajtható végre, mert egy párbeszédpanel meg van nyitva. Semmit nem találtam erről a hibáról, így letöröltem és felraktam újra. Nem csinált semmit. Míg észre vettem, hogy valahogy kettő volt belőlük. Microsoft Office Professional 2007. Torrentes verzió, tehát nem eredeti. Tudom, megvenném én szívesen, de...

Lényegében próbálnám törölni a másikat is, de nem engedi mert ezt írja ki: A termék telepített példányában módosítás történt. Futassa újra a telepítőt a CD-ről, DVD-ről vagy más eredeti telepítési forrásból.


Hogy tudnám letörölni?



2016. jan. 8. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

a Windows-t csökkentett módban indítva, TÁVOLÍTHATOD el, a MS. Office beépített eltávolítójával.

(ha így sem megy, ugyancsak csökkentett módban, pl. az Uninstall Tool, vagy hasonló eltávolítóban, kijelölöd a MS Office-t, majd a >Művelet menü >Összes összetevő erőltetett eltávolítására kattintasz (SHIFT+Delete)

vársz, míg mindent kielemez és eltávolít.

...majd indítsd újra a Windows-t, normál üzemmódban.

2016. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos nekem nem működött. Esetleg aki még így jár, annak jó tipp.

Viszont ha másnak sem akkor itt van még tipp:

[link]

Ezzel sikerült.

A kedves válaszolónak, pedig köszönöm még egyszer!

2016. jan. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!