Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha felfrissítem a gépem...

Ha felfrissítem a gépem Windows 10-re nem vesznek el a programok?

Figyelt kérdés
Ha felfrissítem a gépem Windows 10-re nem vesznek el a programok?

2016. jan. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha frissíted,a programok megmaradnak.

Esetleg 1-2 program nem fog jól működni kompatibilitási problémák miatt,de azokat fel lehet frissíteni. :)

2016. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyolo ***** válasza:

Nem vesznek el de lehet hogy lesz ami bezavarhatja a régi dolgokból a más fajta windowst.

Én ismerősöknek le szoktam frissíteni és utána töltök le egy ugyanolyan 10-est. Majd teljesen letörlöm és felrakom a frisset.

2016. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy beállt jó rendszert ilyetén frissiteni mindig kockázatos. Nem jó a régi? Csak státuszszimbólumból akarod, hogy Te is mondhassad: nekem is W10 van? Jó marketing huzása ez a Microsoftnak, hisz még a nem legálisak frissitésére is ösztönöz, miközben egy jó képet kap az illegális használókról. Hát hajrá, frissitsél. Amit előttem irtak, mind igaz, megmaradnak. De milyen állapotban? Aztán egy rakás funkcio át se jön, ami az eredeti originált w10-ben van. De a választás a Tied. Aztán nehogy szaporitsad a perre menők számát, ime:

[link]

2016. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A júliusi frissítésnél meg hagyott mindent, viszont a novemberi legyalulta CCleanert és a Crome böngészőt. Természetesen ezt lehetett pótolni
2016. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 saszelló válasza:
Nekem XP van belakva!Néha karbantartom,és megy,mint a szél!Eszem ágában sincs,hogy frissítsem!!Ami jó,azt hagyni kell!!!!
2016. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!