Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 időnként automatiku...

Windows 10 időnként automatikusan kikapcsolja a számítógépet. Teendő?

Figyelt kérdés

Átállítottam, hogy frissítéseknél még a letöltés előtt kérdezzen meg engem, hogy engedélyezem-e, mert azt hittem, frissítés kapcsolja ki. Most az automatikus kikapcsolás után kérdezi meg, hogy letölheti-e, ami nem túl előnyös, mert így elég sok munkám el tud veszni.

Valakinek van valami megoldása?

Akár le is törölném ezt a szennyet a gépemről, ha nincs más megoldás.



2016. jan. 9. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, még nem hallottam senkitől, hogy ilyet csinálna.

Nézd már meg a rendszernaplóban, hogy melyik process kezdeményezi a leállítást!

[link]

Windows napló, Rendszer és nézd meg, hogy ki kezdeményezte a váratlan leállítást. (a leállás időpontja alapján be tudod lőni, hogy merre keresgélj)

G.

2016. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kritikus hibánál volt Kernel hiba 41, erről nem jókat olvastam. Kivettem a rendszerbeállításoknál a hiba esetén történő automatikus újraindítást, hátha az segít valamit.
2016. jan. 13. 16:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ja, ez nem jó, lehet, hogy jó lenne egy újratelepítés.

G.

2016. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Múlt hét szombaton csináltam egy újratelepítést (alaphelyzetbe állítást). Mert már be sem akart kapcsolni. Csak 10. próbálkozásra dobta fel a javítási lehetőségeket. Csak a személyes fájlokat hagytam meg. Ehhez képest vasárnap megint csinálta :(
2016. jan. 14. 10:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Újratelepítés kellene lemezről/pendrive-ról, nem alaphelyzetbe állítás.

G.

2016. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben.

Arra gondoltam, hogy inkább a win 7et teszem vissza, mert nem volt vele semmi bajom, csak a sok firssítsen win 10re üzenet. Vagy felesleges, mert az op. rendszer nem lehet hibás?

2016. jan. 14. 12:51
 7/14 A kérdező kommentje:

újratelepítettem a win 7et

0-ról felhúztam minden drivert, minden programot...

ugyanúgy kikapcsol :(

2016. febr. 1. 09:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor hardver.

Tápod típusa?

G.

2016. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

Egyelőre ez a screenshot van meg nálam, ha hazaértem este, megtudok nézni mindent. Ebből valamit esetleg ki tudsz okoskodni?

2016. febr. 1. 13:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Még egy portalanítást fogok csinálni, ha hazaértem, mert 2014 szeptemberében vettem, és azóta nem takarítottam a ventilátort.
2016. febr. 1. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!