Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ezt magyarítást...

Hogyan tudnám ezt magyarítást megoldani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ebben a videóban leírja hogy kell de nem pontosan. : https://www.youtube.com/watch?v=gq8QB94rHpc


Az elsőnél akadtam el mert bemásoltam de nem műkődik. Több mappa is van ott valamelyikbe be kell rakni? Vagy csak bemásolni? Írjátok le részletesen hogy kell!



2016. jan. 12. 09:39
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Video leírásában így szerepel:

1. az eu4magyaritas mappában található fájlokat másold ide: ...\Europa Universalis IV\localisation

2. nyisd meg a C:\Users\[felhasználóneved]\Documents\Pa­radox Interactive\Europa Universalis IV mappát

3. nyisd meg a settings fájlt valamilyen szövegszerkesztővel (word, notepad, stb.)

4. a második sorban írd át az "l_english"-t "l_hungarian"-re

5. voálá.

2016. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom de az elsővel gyűlt meg a bajom. Átmásoltam de nem jó. A az utolsó 3-at megcsináltam problémamentesen.
2016. jan. 12. 12:37
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Játék verziója ugyanaz? (videó bal alsó sarkában v1.1.0 szerepel)

Néha egy-egy javítás (patch) összekeveri a dolgokat.

2016. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyém vl.14.4.0-ás verziójú. Tudsz valami magyarítást ami jól lesz erre a verzióra?
2016. jan. 13. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!