Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem az AVG 2016-ot,...

Telepítettem az AVG 2016-ot, de néhány nap után a 100%-os védelemről átváltott a gyengébbre. Most minden hónapban telepítsem újra, illetve egy idő után nem lesz vírusos a gépem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hiába telepítenéd újra, a rendszerleíróba befirkálta a telepítés dátumát, tudni fogja hogy lejárt az ingyenes próbaidőszak.

4 lehetőséged van:


1. Kigyomlálod a nyomait a rendszerleíróból, és akkor az újratelepítés során megint elölről indul a próbaidőszak.

2. Megveszed

3. Letöltöd az ingyenes változatát, és azt használod.

4. Más alternatíva után nézel.

2016. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Én inkább a 4-est választanám. Unalmas perceimben méricskéltem, a sok lehetőség közül az AVG fogta meg legjobban a gépet. Főleg az internet sávszélesség csökkent miatta irtózatos módon, de a processzor- és memóriahasználat is látványosan.

Az egyéb dolgairól, hogy "amúgy" mennyire jó, nem tudok nyilatkozni, mert nem sokáig volt a gépemen.

2016. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én meg vagyok vele elégedve több mint 2 éve ezt használom, szerintem jobb, mint mondjuk az avast, ezért sem szívesen váltanék, esetleg melyiket ajánljátok még ezeken kívül???
2016. jan. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!