Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent közben szaggat a...

MR.Dannie kérdése:

Utorrent közben szaggat a gép, Leírásban minden konkrét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A problémám már 1 éve fenn áll:

Pontos diagnózis:

Laggol az egér

Laggol a gép

Laggol a hang és a kép videónál.


Eddig betudtam a rossz gépnek és a régebbi alkatrészeknek, azonban mostmár ezt nem tudom ennek felróni.


Mai nap folyamán(2016.01.12) átvettem az új gépemet melynek főbb adatai.:

Intel core-i5 4690k

Gigabyte GTX 970 Gaming 1 4GB

Gigabyte alaplap(z97 intel chipsettel)


Nos, és akkor jöjjön az amin a program fut:

120GB Kingstone SSD (ezen van a program)

2TB Toshiba 7200rpm-es winyó.(ide töltök le)


Nyilván, minden termék új, zsír új.


A Probléma korábbi gépemnél is fenn állt, csak mint fentebb jeleztem ezt betudtam az akkori gépem gyengélkedésének, azonban ezt mostmár nem lehet annak betudni(úgy érzem)


Problémára én megoldást nem találtam, ha valaki tud akkor segítsen!


Felesleges spameket nem akarok!


Üdv Dani.



2016. jan. 12. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindent szépen leírtál, csak a lényeget nem, tehát mennyi memória van a gépedben?
2016. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ramom lemaradt, 2x8gb Kingston 1866mhz.-en.
2016. jan. 12. 18:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha az új gép nem oldotta meg a problémát, akkor valamelyik szoftver okozza a gondot. Vagy hibás a Windowsod, vagy nem jó utorrentet szedtél le, akár valamelyik hardver (billentyűzet, egér) is közrejátszhat vagy valami régebbi program. Egyéb megoldás nem nagyon van.
2016. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet még gyenge táp, esetleg egy vírus. (Nézd meg a feladatkezelőben hogy melyik program mennyit zabál - ha valamelyik ok nélkül zabálja a processzort vagy memóriát az már vírus, amit rendszeresen felpakoltál kamu aktivátorral vagy egyébbel, főleg SVChost vírus lehet)
2016. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A Windows teljesen Gyári(szkaszervízben lett összerakatva.) Eredetit tettek fel mindenből. Win 10 Pro

az utorrentet pedig a legfrissebbet a(z) utorrent(pont)com ról töltöttem le.

Egér és Billentyűzet fél éves, és régebbi gépnél a régi egér és billentyűzettel is laggolt.


Program ezen kívül nincs felrakva más. :( (totalcmd, google chrome)

2016. jan. 12. 18:57
 6/14 anonim ***** válasza:
...és nézd meg a CPU/GPU hőmérsékletet is.
2016. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A Gépben egy 600W Cooler Master dolgozik. A gépre ez az első saját telepítésű program, mivel enélkül más Progit elég nehezen tudnék beszerezni!


Eddig kommenteket köszönöm,! :)

2016. jan. 12. 18:59
 8/14 anonim ***** válasza:
De maradhat egy ritka hiba is, nem kap elég áramot a géped. Meg kell mérni a feszkót a konnektorokban. Viszont az érdekes hogy csak az utorrentnél lassul be. Sok memóriát zabál az tény, de annyit nem hogy leápolja a gépedet.
2016. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

28 mb most jelent pillanatban.


Megmérem a feszültséget köszönöm a tippet. :)

Ha utorrentet bezárom minden problémám megszűnik, most telepítek egy játékot, megnézzük annál fennt áll a a probléma(bár, a régebbi gép is vitte a játékokat akadás nélkül)

Köszi! :)

2016. jan. 12. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Töröld a "legújabbat" és tedd fel a 2.2.1-et.
2016. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!