Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam meg azt, hogy...

Hogy csináljam meg azt, hogy a többiek lássák a PC-met LAN-on keresztül? (WIN7-em van)

Figyelt kérdés
Nem tudnak belépni,mert kéri a jelszót,de én a telepítésekor nem írtam be semmilyen jelszót.HOgy csináljam meg azt,hogy ne kérje a jelszót és gond nélkül tudjanak mászkálni a gépemben?Jah és Win7-em van.
2010. márc. 26. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Távsegítség: Csinálj magadnak 2 MSN-T az egyiken lépj be a PCn a másikon meg a Másik PC-n és nyomj a "Távsegítség kérése,, Menüre! de nekem XP-s laptopom van. win7-en nem tudom hogy kell!
2010. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lan!többiek!nyílvánvalóan több számítógépről van szó és nem soros összekapcsolásról hanem egy utválaszto segítségével! az utválaszto sokszor kér jelszot függetlenül a windowstol! mert külön állíthato neki!

IE -t megnyitod a címsorba beirod hogy 192.168.0.1 (alap átjáró ip) és akkor belépsz a router/switch menüjébe!


ott lehet állítani hogy a lan kapcsolat kik számára legyen engedéylezett és kod kelljen e hozzá!

(ha router menübe belépéskor kér egy felhasználo nevet + jelszot: megfordítod router és rá van irva! ha mégsem akkor: felh.:admin pass.:01234 (12345 és tárasi))

2010. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!