Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome nem tölt be rendesen,...

Chrome nem tölt be rendesen, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

otthoni gép, most raktam újra, feltoltam a chrom-ot is, de az alábbi hibák vannak:

-rányomok egy google keresésre nem történik semmi, rányomok még kétszer, akkor méltóztatik keresni

-megnyitom a gmailt, de csak félig nyilik meg, megáll a betöltőcsík

-megnyitok egy oldalt teljesen szétcsúszva jelenik meg, még kétszer frissíteni kell, hogy betöltse rendesen és ilyesmi

piszokgyors net, elég gyors gép, memória, proci 50% alatt, mégis iszonyú lassú netezni ezek miatt, mi lehet a gond?


2016. jan. 13. 13:08
 1/4 Tengor ***** válasza:

Más böngészővel mi a helyzet?

Drivereket felraktad?

Telepítés előtt is volt probléma?

2016. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Telepítés előtt nem volt gond, meg telepítés után sem egy ideig, csak összeszedett valami vírust, amit utána kinyírtam majd újraraktam az egész chromo-t, szerintem utána is még pár napig jó volt

más böngészőt nem használok

2016. jan. 14. 07:55
 3/4 Tengor ***** válasza:
Akkor első körben szabadulj meg teljesen a vírustól. Aztán lehet, hogy a Chrome is megjavul.
2016. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a vírust már kinyírtam másnap, van kétfajta vírusírtó is fenn, nem gondolnám, hogy bármi lenne, bár azért hetente 1-2 támadás ér, de kiszűri. Ez nem vírus inkább valami gyorsítótár vagy hasonlóra gyanakszom, de passz
2016. jan. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!