Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD 2 fut Win 7-en? Feltelepít...

CoD 2 fut Win 7-en? Feltelepítettem, setup. Exe-vel de semmi.

Figyelt kérdés
A legérdekesebb az, hogy multiplayer fut de a single nem...

#Windows 7 #Call of Duty #Call of Duty 2 #call of duty 2 windows 7
2016. jan. 13. 15:04
 1/1 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam egy fórumon és jelentkeztek is a hibák... megcsináltam ami le van írva és még mindig semmi.


Elkezdi tölteni, egy darabig csinálja mintha indulna és semmmmmmmi



Egyéb problémák

1. Windows 7 esetén, amikor telepítenéd fel a CoDot, akkor kiírja, hogy "A függvénytár nincs regisztrálva". Ekkor a Sajátgépben jobb gombot nyomsz a DVD-re és a Megnyitásra nyomsz. Ott kikeresed a setup-ot és onnan már lehet telepíteni.

2. Szintén Windows 7 / Vistánál, amikor elindítanád a CoDot és kiírja, hogy "CoD2MP_s.exe hibát észlel, ezért leáll". Ekkor a hangnál kell keresni a problémát. Meg kell nézni, hogy fent van-e hangkártyád drivere (akár integrált, akár nem) és utána belemenni a Vezérlőpultban, hogy:

Hang -> Felvétel fül -> itt jobb gombot nyomsz és kipipálod, hogy "Letiltott eszközök megjelenítése" és "Leválasztott eszközök megjelenítése" -> miután ott van a pipa mindkettő előtt, kell látnod egy olyat, hogy Stereo Mix vagy Stereo keverő. Na erre kell jobb gombot nyomni és engedélyezni. Kép róla: link

2016. jan. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!