Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készítenek crack-et...

Hogyan készítenek crack-et játékokhoz, programokhoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy lehet hogy az eredeti megvásárolt játéknak az indítóját feltöltöd valahova. Aki akarja az letölti és a program azt hiszi hogy eredeti. De nem biztos.
2010. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 czibles ***** válasza:
leginkább sehogy. bízd olyanokra akik értenek hozzá.
2010. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Programozni kell tudni. Ismerni kell, hogy van megírva a játék felhasználó azonosítása, stb. Szerintem minden esetben meg lehet oldani, mert az egész játék ott van a CD-n/DVD-n, még ha kalóz akkor is. Akkor nem lehet megoldani, ha olyan a játék, mint pl. a WoW, mert ott a játék maga a szervereken fut, a te géped csak a grafikáját jeleníti meg.
2010. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Visszafordítják ASM-é, majd megkeresik, hol van az azonosítás, majd azt a részt átírják, hogy átugorja, vagy ha esetleg más azonosítási módszert alkalmaz a program, akkor azt írják át.
2010. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolso mondja. Az elsonek nincs ertelme, a fileok pontosan ugyanazok.
2010. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bízd olyanra aki ért is hozzá. :)
2010. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
úgy hogy naggyon nagy kockák és nincs nőjük, nincs életük csak a gépük. Ne akarj ilyen lenni.
2010. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod kedves utolsó? Ismered őket? Amúgy meg kezüket lábukat megcsókolhatod hogy feltörik a programokat, és a csóró fejed ingyen használhatja azokat és nem kell méreg drágán megvenned a progikat eredetibe.
2010. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is kocka vagyok. Igaz, crackelestol messze vagyok, de van eletem, van baratnom.
2010. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!