Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért sötét a játék?

Miért sötét a játék?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem a Mental Tormentet és simán beindul a játék, de amikor a menübe kerülök, olyan sötét, hogy semmit sem látok. Kerestem, hogy van-e fényerő beállítás, de nincs. Nem csak a menü, de maga az egész game tiszta sötét. Megnéztem, hogy ha felveszem (Actionnel) akkor is olyan sötét-e, de igen. Régebben ezt csinálta a Hotel remorse is, de ott hiába állítottam maxra a fényerőt akkor sem változott semmit, de egyszer csak helyre jött. A windows 10 miatt van ez, vagy valami más szar neki? Válaszokat köszönöm?

2016. jan. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem a windows 10, hiszen az überkirály, sokkal jobb mint minden más. Legalábbis mindenki ezt írja. :)


Érdekes módon, nekem mostanában a 9gag csinálja ezt a gifekkel, de csak első lejátszásnál. Milyen videokártyád van?

2016. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nvidia geforce gt 240 :D nem mostani darab, de semmi másnál nem csinálja ezt. :D Nevetni fogsz, de még a BF 4 is highon gond nélkül futott :)
2016. jan. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!