Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor hogy is működik ez...

Most akkor hogy is működik ez a Windowsnál? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Windows 10-et, ami telepíthető lenne legalább 2-3 gépre (lehetőleg korlátlanul). De nem teljesen értem a licenszeket. OEM, dobozos, mennyiségi, stb. Nem vagyok tisztában velük egyáltalán.


Valaki volna szíves elmagyarázni röviden, és javasolni valamit, ami az elképzeléseimnek megfelel?


Illetve, van olyan szolgáltatás a Pro verzióban (talán a távoli asztal kivételével), amiért megérheti arra beruházni a Home-mal szemben?


Nem kérek javaslatokat, hogy vegyek Windows 7-et (és frissítsek, ha akarok).



2016. jan. 15. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, a microsoft angol nyelvű honlapján láttam volume licencing leírást, olvasd el.

Ha nem, szerintem csinálj egy microsoft fiókot (van magyar nyelvű felület, az Áruháznak is), és akár tudsz chatelni az ügyfélszolgálattal, kérdezz ott rá, hogy megy a több gépre érvényes termékkulcs beszerzése. Ők válaszolnak, vagy átirányítanak a megfelelő részleghez, adnak e-mailcímet, telefonszámot.

Tudom, hogy nem akarod ezt hallani, de azt mondanám, vegyél inkább 8.1-et, ez már elég tisztesen össze van rakva. Én frissítettem 10-re, de szoktam anyázni, főleg azért, mert nem nagyon válogathatom a frissítéseket, hogy mit szeretnék meg mit nem, és ebből szoktak szoftveres problémák akadni.

2016. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!