Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-en origin hibára...

Windows 10-en origin hibára mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Mikor el akarom indítani az origint windows 10 alatt ezt a hibaüzenetet kapom: "Az alkalmazás nem tudott elindulni (0xc00007b)" A neten keresgéltem már, de mindenhol azt találtam, hogy a vcredist-et kell feltelepíteni, de már alapból fel volt.. de nem baj felraktam mégegyszer, aztán úgy sem volt jó. Linkeltek pár dll fájlt is, amivel pár szisztem fájlt kellett volna felülírnom safe módban, de azt meg nem engedte. Ha valaki tud esetleg megoldást, azt szívesen fogadom.
2016. jan. 15. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissítettél előző rendszerről, vagy pedig tiszta telepítéssel raktad fel a Windows 10-et?
2016. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tiszta telepítéssel. Előtte is win 10 volt, csak már leéltem, viszont ott hibátlanul működött :/
2016. jan. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!