Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó játékot tudtok? (lent)

Milyen jó játékot tudtok? (lent)

Figyelt kérdés

Olyan játékot szeretnék, amit telepíteni kell a laptopra. Valami ilyesmire gondoltam:Far Cry,Alien:Isolation,Euro Truck Simulator 2. De fontos: Ne legyen durva mint az Alien:Isolation,magyar legyen, ne magyar feliratos mint pl: a Far Cry, és olyasmi legyen főként mint az Euro Truck Simulator.


Ha valamit nem értettés a felsoroltakból, akkor írj nekem! Köszönöm a válaszokat! (Kerestem sok mindent a neten, de nem találtam semmit.) Köszi! :)



2016. jan. 15. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Watch dogs!Witcher 1
2016. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennél a kettőnél gyengébbet! (a Watch dogs nevű játékot ismerem BTURBO-tól) :D
2016. jan. 15. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
GTA San Andreas, Re-Volt :P
2016. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy gépet kérnék,mert a witcher 1 128MB-os vga-val megy!Ha most egy szar irodai gépről akarsz játszani akkor inkább ne is próbálkozz vele,mert a végén leég!
2016. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
érthető volt. szolidabb fps játékot szeretnél amiben magyarul beszélnek de nem full véres ha nem szolidan 12 év alattiak számára van megcsinálva ,és hasonló fuvarozós autos magyarul beszélő játék. de ezt "magyarul is le írhattad volna " a "gyöngébbek kedvéért"
2016. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dell laptopom van, remekul mukodik, sok jatek van rajta, 2014 karácsonyára kaptam. Szoval mar 1 éve van nálam
2016. jan. 16. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:
amerivan truck simulátor
2016. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!