Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetem le?

Hogyan törölhetem le?

Figyelt kérdés

Laptopom van és alapból Windows Vistát raktak rá.Eddig még ok csak elég gyenge a gép és ugy halottam hogyha XP-t telepítek rá sokkal jobban fognak rajta futni a játékok.Igaz ez?Ha igen hogy tudnám letörölni a mostani op rendszert?A telepítő cd nincs meg.

Köszönöm a segítséget!


2010. márc. 27. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha windows xp-t akarsz rárakni, akkor valahonnan ( boltban kb 20 ezer Ft, vagy internetről, havertól....) szerezz egy boot xp cd-t, az a legegyszerűbb megoldás.


Interneted van....


Regezz egy torrent oldalra, ha még nincs,itt vannak az aktuális "nyitott torrent oldalak" listája:


*****


válassz....


regisztráció a választott oldalon (e-mail valós legyen...)


Keress rá a torrent oldalon ( amelyiket a legtöbben töltik vissza).


Ha lejött, írd ki egy cd-re, indítsd újra a gépedet úgy, hogy a cd-ről induljon, a többit már írja a telepítő...


:-)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen laptop, de mindenképp nézz utána, hogy xp-s driverek vannak-e hozzá. Sok olcsóbb kat. laptopra azért (is) tettek gyárilag vistát, mert xp-s driver nem készült hozzá.
2010. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de hol tudnám megnézni milyen driverek vannak a gépemen?Van ilyen everest programom azzal meglehet nézni?
2010. márc. 27. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Everesttel is meglehet, de ha a laptop gyártójának oldalára felmész, a supportnál látni fogod, hogy milyen rendszerekre írtak meghajtókat ehhez a típushoz. Ha nincs xp-re, az se jelenti feltétlen azt, hogy más (akár alternatív) drivert nem tudnál használni, de ezeket előkeríteni minden egyes eszközhöz elég macerás.
2010. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Regisztráltam az Xider torrent oldalra, találtam is win xp torrentet de a részleteknél azt írja hogy: "Free :Nem, ez a torrent NEM Free. Számolja a letöltést!"Eddig mindegyikhez amelyiket megnéztem ez volt írva, hogy értik azt hogy számolja a letöltést?
2010. márc. 27. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Driverek megnézéséhez használd a "sumo" nevű progit.


A torrent letöltést, ha free akkor hol látod, hogy számolja?


A kliensedben, vagy a regisztrált oldalon?


A kliens azért számolja, hogy ha megállítod, tudja, hogy honnan folytassa.


Ha a torrentoldal mutatja, akkor nem free. Nincs ekkor sem probléma, nem fog pénzbe kerülni, csak ekkor ugyanannyit vissza is kell töltened, amennyit letöltöttél (Ha kb 600 Mega volt a fájlod, hagyd, hogy vissza is tudjon tölteni ugyanannyit, vagy többet). Ha letöltés után rögtön kilépsz( nem vársz 2-3 órát ), vagyis nem seed-elsz, a szolgáltatótól Warn-t (figyelmeztetést)fogsz kapni, vagy legrosszabb esetben ki is tilthatnak az oldalról.


Letöltés után hagyd futni a kliensedben a torrentet, hagyd, hogy tölthesse más is le rólad...... ( igy lesz jó az arányod).


remélem, segítettem :-)

2010. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyha alapból Vista volt rajta akkor szerintem bírni fogja a Windows7-et szerintem jobb lenne win7-tel az XP az nem jó hamar elromlik
2010. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az XP akkor "romlik el hamar", ha bénán bánik vele az user. Nekem a céges gépemen 2 éve van fent. Vigyázni kell rá és meghálálja, ennyi.
2010. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12:40-esnek nagyon köszönöm :). Így már sokkal érthetőbb.
2010. márc. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!