Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem frissít egy Asusu...

Szegedi_Lezli kérdése:

Miért nem frissít egy Asusu X552EA 64 laptopra telepített Windows 7 64bit?

Figyelt kérdés

Frissen telepített OEM Win7 64bit Windows t-es egy istennek sem akar frissíteni. Szabályosan elindul a „Frissítések keresése", de 3-4 óra keresgélés után sincs sem találva, sem letöltve egyetlen frissítés sem.

MI lehet ennek az oka? Esetleg tud-e valaki biztos megoldást rá? (Nem telepítem ÚJRA - már eddig háromszor megtettem!)

Ugyanekkor az is gond, hogy egy istennek sem találok sehol egy Universal Serial Bus, valamint egy ELAN SMBus meghajtót.

Így az egér csak a tapogatós paddal működik, USB-ről csatlakoztatva nem. (És persze az USB dugalyba hiába dugok be eszközt, azt sem látja...)

Ebben tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm.



2016. jan. 17. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább 8.1-est tettem volna rá, de lelked rajta.:)


[link]

2016. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D

Az VOLT rajta...

A tulajdonosának a külön kérésére cseréltem le...


Egyébként megoldódott a frissítés...

2016. jan. 18. 07:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként a 8-assal kapcsolatban nem árt módosítanod a véleményedet, hiszen már a Microsoft is módosította: most érkezett a hír, hogy a 8-as támogatásának annyi...

Ha megnézed ezt a diagramot, neked is feltűnik majd, hogy eddig a w7-es volt a legsikeresebb...

A 8-ast meg mostantól el lehet felejteni. :)

[link]

2016. jan. 19. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!