Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Playert hogyan...

Windows Media Playert hogyan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
A microsoft honlapja azt írja, hogy a jogtiszta rendszerek maguktól telepítik, így onnan nem lehet letölteni (csak xp-re), és más forrást sem találtam. Jogtiszta rendszerem van, de nem találom a programot (valószínűleg letöröltem korábban). Jó hülye megoldás, mindenesetre fontos lenne megszereznem. Láttok más megoldást az oprendszer újratelepítésén kívül? Köszi

2016. jan. 18. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows 10 oprendszerem van (talán Pro N a pontos típus)
2016. jan. 18. 09:13
 2/6 A kérdező kommentje:
A windows media player 12. verziója a szóban forgó program. Köszönöm!:)
2016. jan. 18. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a legjobb jótanács, hogy NE használd a windowsmediaplayer-t. vlc, smplayer, és millió egyéb alternatíva.

[link]

2016. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bár sajnos es ugyanaz a 10 éves verzió, én az újat keresem, és nem használat céljából (VLC-t használok, másképp nem lenne letörölve a wmp), csak valamit ki kell próbálnom vele.
2016. jan. 18. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy barátom W7-ől frissitett W10-re és neki se jött át, mert valószinű Player 10 volt rajta. A W10-re már ezt a 12-est kell letöltened:

[link]

2016. jan. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most, hogy mondod, lehet, hogy nekem is ez volt a probléma.. nem emlékszem, hogy direktben letöröltem volna, ilyen alapprogramokat nem is szokásom.


Lehet, hogy én vagyok hülye, de a linkeddel ugyanoda (erre az elég ostoba Windows megoldáshoz) kerülök:

Windows Media Player 12 a Windows 10 része.*

*A Windows Media Player 12 a tisztán telepített Windows 10, illetve a Windows 8.1-ről vagy Windows 7-ről frissített Windows 10 része . A DVD-lejátszást nem tartalmazza. Korlátozott ideig (a „jogosultsági időszakban”) a Windows 7 Home Premiumról, Windows 7 Professionalről, Windows 7 Ultimate-ről, a Media Centert tartalmazó Windows 8 Proról vagy a Media Centert tartalmazó Windows 8.1 Pro-ról (egy „jogosult rendszerről”)Windows 10-re frissített rendszerekre települ egy DVD-lejátszó alkalmazás (a „Windows DVD Player”).


Tehát semmi. Ti találtatok konkrét letöltési lehetőséget? Csak én siklok el fölötte?

2016. jan. 20. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!