Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom bezárni a...

Miért nem tudom bezárni a Google Chrome-ot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Google Chrome-ot, de nem működik rendesen, ezért letörölném. Amikor bekapcsolom a gépet, egyből felugrik magától és nem lehet bezárni, mert amint bezárom, egyből megint megnyitódik. Belementem a programok telepítése és törlése menübe, de azt írja ki hogy előbb be kell zárnom az összes Chrome lapot, amit ugyebár nem tudok. Mit csináljak vele?

2016. jan. 18. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ctrl+alt+del, a feladatlistából (és vagy folyamatokból) válaszd ki az összes chrome alkalmazást, zárd be őket kézzel, majd távolítsd el a chrome-ot.
2016. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem kaphattál be valami vírust? Melyik oldal jön be ilyenkor?
2016. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nyitóoldal (Google).
2016. jan. 18. 11:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Ott sem tudom bezárni, mert egyből nyit egy újat. :(
2016. jan. 18. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Más sorrendben próbáld meg, azt hagyd utoljára, ami újra elindul. Vagy ha ez sem megy, indítsd el a windowst csökkentett módban.
2016. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2016. jan. 18. 11:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden leírtat kipróbáltam, de nem működik.
2016. jan. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!