Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office próbaverzió volt a...

Office próbaverzió volt a gépen, már nem működik sajna. Le lehet tölteni esetleg?

Figyelt kérdés
Le lehet vhonnan tölteni egy egész office-ot - természetesen nem fizetős helyről?!
2010. márc. 27. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked, h belinkelted.

Kicsit béna vagyok hozzá, ezért kérdezek még: ezeket letöltögetem, kicsomagolgatom mind és működni fog? Gondolom mindet le kell töltenem, ugye?

Bocsi, mondtam, h béna vagyok...

2010. márc. 27. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd és kapsz egy 60 napos próbaverziót. Ami ha eljár a 60 nap, akadozik, ha eredeti a Windows a gépeden, akkor csesztetni fognak, hogy hamis szoftvert használsz. Nem tudja frissiteni magát. De ha megveszed, az piszok drága. [link]
2010. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez licenszes és foggal-körömmel védi a Microsoft. De van hasonló ingyenes szoftver, kicsit más, de ugyanazt tudja. A szövegszerkesztő Writer, a prezentációs Impress, táblázatkezelő Calc stb. Töltsd le, telepitsd, megéri. Van Fóruma is. [link]

Régebbi és legújabb kiterjesztéseket is kezeli, először Társítással kell megnyitni, aztán megjegyzi a Windows. Firefoxban is be kell állítani.

2010. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálkozom...:)
2010. márc. 28. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemrég váltottam OpenOffice-ra, nem bántam meg, csak egy kicsit más, mint az MS Office. Ha valamit nem találsz, itt van a Fórum elérhetősége, segítenek.

[link]

2010. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kiegészítés, az első válaszhoz:

a 7 RAR fájlt, letöltöd egy mappába egymás után.

WinRAR, vagy 7Zip programmal kibontod, (dupla klikk az első fájlra)

kapsz 1 db. ISO képfájlt, és egy széria számot tartalmazó TXT fájlt.

az ISO-t kiírod lemezre, és utána a lemezt betéve, automatikusan indul az Office telepítése. amikor kéri a széria számot, a TXT fájlból kimásolva, pontosan begépeled és kész.

NEM csak 60 napig fog működni!

aktiválni nem kell!

az 1-es szervízpack-ot, tartalmazza!

(... Professional Plus 2007 SP1 - HUN)

2010. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

még annyit, ezt használom,

... a hónap második keddjén, (MS. frissítések)automatikusan frissül is!

2010. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!