Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy szervert szeretnék készíte...

DarkEagle123 kérdése:

Egy szervert szeretnék készíteni! És nem lehet fellépni az IP címemmel!?

Figyelt kérdés
Egy szervert szeretnék készíteni! És nem lehet fellépni az IP címemmel, mi a baj?Beírom az ip-hez a www.whatsmyip.org- on lévő IP met és nem enged fel (Unturned nevezetű játék) régen sikerült. Port nyitva, tűzfal kivan kapcsolva.Localhost-al felenged a szerverre, ezért szerintem a szerverrel nincsen baj.Windows 7-em van.Az új parancsikont létrehozok, -nographics -batchmode +secureserver/Szervernév- parancsot mögé írom, eddig ment, most nem. Mi lehet a baj? Játékot újratettem.Portot nyitottam, 27015-öt, 25444-et, 25565-öt, 7777-et, és semmivel nem jó (portot mindig változtattam az IP alatt)

#tűzfal #szerver #IP cím #port #parancsikonos-szerver
2016. jan. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Tehat a routerrol mukodik a port redirect a szamitogepedre a kivant portokon?


Az IP-cimed biztosan nem valtozott meg azota? Ha a routered nem kezel vmi dns-szervert, akkor a gepeden erdemes beallitani a freedns.afraid.org-on valami domaint.

2016. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem.Vagyiiis nem, letudnád írni, hogy mit tegyek?Nem vagyok úgy benne a szerveres/routeres dolgokba, nem, nem változott az ipm, router oldalán statikus az ip címem.És nem változik, több oldalon is megnézem az ipő címem akkor is ugyanaz.
2016. jan. 20. 18:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve, több gép van rajta a routeren, 5 db talán, és nem szeretném, hogy valami legyen, összegabajodik valami itt aztán cseszhetem. :D
2016. jan. 20. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:

A DNS szerver akkor egyelore nem fontos, csak kenyelmesebb lesz ha az IP-d helyett mondjuk darkeagle.afraid.org-ot kellene beirni a szerverhez.


A portnyitast hogyan csinaltad, az a hibalehetoseg itt.

2016. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, hát beírtam a dhcp list-nél lévő alapértelmezett átjárót, ami a cmd-- ipconfig nál is van, aztán beírtam a 27015,25444,25565,7777-es portot mind a két rublikába egyesével ugye.
2016. jan. 20. 18:38
 6/10 A kérdező kommentje:
TP linkes router, a modeot all-ra állítottam
2016. jan. 20. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Errol tudnal kepet mutatni? Szerintem ez nem lesz jo.


Redirectet, atiranyitast kell letrehozni a kivant portokra.

Es nem az alapertelmezett atjarora, hanem a Te gepedre a halozaton, amit az ipconfig ir.

2016. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudok portot nyitni, azzal nincs gond.Képet nem szeretnék kirakni több száz embernek a routeremről.
2016. jan. 20. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Oke, akkor meg a Windows tuzfalat kapcsold ki probakeppen.
2016. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azis megvan.
2016. jan. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!