Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó driver telepítést...

Videó driver telepítést hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Újra raktam a gépem és valamiért nem működik.

A legnagyobb probléma az hogy 2 monitorom van és az egyiket nem ismeri fel.

Windows 10em van és a videokártya az egy GTX650 Ti Boost.

Na már most én kaptam ehhez a kártyához egy cd-t amin van driver meg egy GPU Tweak program.

De közben meg ott a GeForce Experience.

Fel telepítettem mind kettőt és működött is aztán csak egyszer a másik monitor meghalt..

Most felettem csak a GeForce Experience-t és működik csak így meg az a gondom hogy játékba akad a kép mintha nem bírná ha felrakom a cd-n lévő drivert akkor tökéletes de így nem az igazi.

Szóval a kérdésem az hogy hogyan telepítsem fel hogy ne fussanak össze vagy nem is tudom mi lehet a gond szóval a válaszokat előre is köszönöm!


2016. jan. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A GeForce experience-t távolítsd el, továbbá nem szükséges a 3D illesztője sem, hacsak nincs 3D-s kijelződ. A GeForce oldaláról töltsd le a legfrissebb (350 felett járunk valahol) driver-t. Telepítéskor csak az illesztőt, a hangot és a physx-et telepítsd. A GeForce expercience csak arra jó, hogy aki nem ért a játék grafikai beállításaihoz, annak előre beállítsa a program, sokszor rosszabb értékre, mint amit tudna az adott kártya. Tapasztalat.
2016. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. jan. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!