Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan videó vágó...

Ismertek olyan videó vágó programot, amivel esetleg csatornák logóját lehetne levágni a felvételről?

Figyelt kérdés

Hali egy progi kéne, amivel mondjuk a felvétel tetején vagy alján egy kis sávot letudnék vágni, hogy a videón látható logók ne látszódjanak. Afféle képarány változás lenne. A videó maga alacsonyabb lenne, a tetején és alján meg fekete sáv, mintha szélesvásznú videó lenne belőle.

Emellett fontos, hogy maga a felvétel ne romoljon tőle, szóval a kép ugyanolyan éles legyen, csupán keskenyebb lenne tőle maga a lényeg.

Remélem lehet érteni mire gondolok, aki ismer ilyen programot, kérem írja le. Akár fizetősöket is, de minőségi legyen. Köszönöm



2016. jan. 22. 00:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen a croppolással sikerült megcsinálnom adobe premiere pro-ban, nekem az teljesen megfelel. Találtam 1 másik módszert de az nem akart működni, így maradtam ennél. A minőségen meg nem igazán látom, hogy romlott volna, simán megfelel nekem.
2016. jan. 22. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!