Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tapasztalat alapján tudnátok...

Tapasztalat alapján tudnátok jó és megbízható videóvágó programot ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Videóvágó programra lenne szükségem. Tudnátok mondani tapasztalat alapján olyat, ami nem hoz vírus, és egy kezdőnek jó lehet?

Köszönöm előre is!



2016. jan. 22. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár ingyenes, a teljesség igénye nélkül:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2016. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én anno Adobe Premierrel kezdtem vágni, viszonylag egyszerű és nagyon sok anyag van hozzá a neten, és egészen sokoldalú, és stabil. És van benn offline media funkció, így a fullHD anyagainkat tudtam egy harmatgyenge laptopon vágni. De ez már egy másik téma.
2016. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
#1-nek. A Blender mikor lett videóvágó program. Az egy 3D modellezésre van, animációk készítésére tök más. (ettől függetlenül én imádom, csak nem tartozik ide. :P )
2016. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 22. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:

"Adobe Premierrel"

Ja csak az fizetős szoftver (mint a Sony Vegas is).

Kezdőnek, házi használatra ágyúval a verébre szindróma, pláne hogy van egy rakat ingyenes alternatíva.


"A Blender mikor lett videóvágó program. Az egy 3D modellezésre van,"

Elsődlegesen 3d modellező program, de Képes videóvágásra is:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=te9HFQVaSUE

2016. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Blender témához.: Egy kispolskival is lehet sódert szállítani, csak nagyon macerás. A Blendert nem embereknek készítették. Senkinek nem ajánlom !

Érdemes kipróbálni a Camtasia studio 8 at- 30 napig ingyen használható, utána eldöntheted hogy megtetszett, vagy sem.

2016. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 29. 22:23
 8/8 tabaki ***** válasza:
2016. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!