Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le a Windows 10...

Miért áll le a Windows 10 miatt bekapcsoláskor a számitógép?

Figyelt kérdés

Amikor kiadták a Windows 10-et (64bit) én telepítettem.

A gép birja nem arrol van szó hogy ez lehet a gond.

Ujratelepitésnél kérje, hogy huzzam ki a winchester-t de én nem szoktam csak simán ujrainditom a telepiti.

A probléma az az, hogy amikor bekapcsolom a gépet egyszerüen leáll ujra elinditom és már bekapcsol.

Ezt csak Windows 10-nél csinálja.

2 évig Windows 7 (64bit) em volt 1 évig és még most is Windows 8.1 (64bit).

Amikor telepitettem a Windows 10 et akkor utánna visszatettem a Windows 8.1 et és egyszerüen tönkre tette a gépet nem lehetett semmit se telepiteni se frissitést semmit.

Most hála már lassan 3 hónapja Windows 8.1 van a gépen de nem tudom, hogy megprobálkozzak-e ujra a Windows 10 (32bit)-es verziojával???

A Microsoft-nak irtam mert eredeti a Windows és nem hajlandoak válaszolni mert értettlenek...



2016. jan. 23. 12:54
 1/1 anonim válasza:
Elég kusza az egész ahogy leírtad (nem véletleg hogy a microsoft se érti), ha visszakerült a 8.1 hibátlanul ment a gép?
2016. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!