Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hová tűnt a partícióm? /ott...

Hová tűnt a partícióm? /ott van, de "még sincs ott"/

Figyelt kérdés

Szóval volt kettő XP partom /C és E/ továbbá egy Win7 /D/

Az "E"-t újraraktam, s közben eltűnt a Win7!!!! A sajátgépben ott van a "D" part, látja is az oprendszer, teljes méret 292, szabad 261, stb..........Sajátgépben meg is tudom nyitni, az asztalon ott van minden, minden program,adat megvan-hisz hozzá sem nyúltam- de gép indításkor mégsem kínálja fel a Win7 partíciót, csak a kettő XP-t:( eDDIG BOOTOLÁSKOR VÁLASZTHATTAM UGYE, HOGY A wIN7-ET NYISSA meg, vagy az XP-ket.Az XP újrarakása idején ugyan átneveztem a Win7 partot, lehet, hogy ez a baj? De nem ír ki semmit, hogy nem találja ezt vagy azt,hiszen meg is van minden, csupán nem kínálja fel indításkor a megnyitását. Hogyan "kaphatnám" vissza?


2010. márc. 28. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a partíciós táblán levő bizonyos részt felülír a windows, ha újratelepíted. Ennek következményeképpen nem látja az előző op. rendszert, mert az új csak magát "írja bele". Én is csak formázással, és újratelepítéssel tudtam megoldani a dolgot, úgy tudom nem nagyon van más megoldás sajnos :(
2010. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Időrendben kellene feltelepíteni az oprendszereket,előbb az XP-t aztán a 7-et.A régi még nem "ismeri" az újat,ezért a boot részét/ami mindenképpen a C meghajtóra kerül akárhova telepíted/felülírja.

Egy Windows 7 JAVÍTÓ telepítés helyreállítja a boot szektort és ismét jól fog működni,a Win 7 alatt levő programok is megmaradnak.

2010. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Megpróbáltam javítani a Win7-et a telepítőlemezről,de mindenáron telepíteni akarja újra az oprendszert, ezáltal ugíe minden törlődik az előző verzióból..................Mit tegyek?

2010. márc. 29. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!