Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Bukkit sín (rail)...

Minecraft Bukkit sín (rail) protect plugin?

Figyelt kérdés

Sokáig kerestem, de nem találtam olyan plugint Bukkit-hez (Spigothoz), ami player uuid szerint védi a lerakott síneket, kb. úgy működik, mint mondjuk a frame protect.

Bárki rakhat le síneket a pályán és az automatikusan az övé, más nem tudja felszedni.

Van ilyen plugin?



2016. jan. 24. 10:57
 1/2 Davidson996 válasza:
Keress rá (ha nem ismered) az LWC nevű pluginra. Látszólag nem sok köze van hozzá, mert ládákat, ajtókat és táblákat véd. Azonban a configjában beállítható, hogy milyen blokkokat lehet vele levédeni, illetve milyen típusú blokkokat védjen le automatikusan mikor azt lerakják. Írd bele a configba a sín típusokat (ne felejtsd el, hogy több sín típus van, mindet védned kell), és lényegében másold át az alapbeállítást ami az ajtókra vonatkozik az automatikus levédésre. There you go, innentől bárki aki lerak valami sínt, az az ő nevén levédésre kerül. Sok szerencsét a confighoz ;)
2016. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Davidson996 válasza:
Ha esetleg elakadnál a konfigolásban, akkor írj email-t, elküldöm privát üzenetben az email címem. Sato voltam :)
2016. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!