Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen nem lehet aktiválni...

A gépemen nem lehet aktiválni a Windows 10-et. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 volt a gépemen, frissíteni akartam Windows 10-re, de nem lehetett, ezért lemezről telepítettem fel kulccsal.

Sehogy nem tudom aktiválni, több kulccsal is megnéztem, meg kipróbáltam a parancssoros megoldást is, de egyik se működött. Van ötlet, hogyan tudnám aktiválni a Windows 10-emet, hogy rendesen tudjam használni? Vagy jobban járok, ha legyalulom és felrakok egy Windows 7-et?



2016. jan. 24. 18:21
 1/4 anonim válasza:

Töltsd le ezt torrenten keresztül! [link]


Ha ez megvan telepítsd fel,és nyomj rá a piros gombra,utánna aktiválva lesz,nyugi biztonságos,nekem is ezzel van aktiválva! :)

2016. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van eredeti Win 8 kulcsod akkor azt el kell, hogy fogadja. Ha netán nincs, akkor tölts le valamilyen activatort.
2016. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Win8-ból nincs kulcsom, de a torrentet kipróbálom, köszi.
2016. jan. 24. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
A szoftverrel sikerült aktiválni a Windows-t. Köszönöm a segítséget.
2016. jan. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!