Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom bekapcsolni a c,...

Hogyan tudom bekapcsolni a c, d merevlemezeket rendszer visszaállításhoz? Valami engedély hibát ír hiába próbálom.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A hibaüzenet pontos szövege sokat segítene... Így látatlanban arra tippeéel, hogy a felhasználói fiókod nem rendelkezik rendszergazda jogosultságokkal. Erről a következőképpen győződhetsz meg: Start menü > Vezérlőpult > Felhasználói fiókok. (Ha nem látod, akkor először a bal oldalon Váltás klasszikus nézetre...) Ekkor megmutatja a gépen létrehozott felhasználói fiókokat, amik alá ki van írva, hogy melyik rendszergazda, és melyik nem. Ha a tiéd nem az, akkor be kell jelentkezni egy olyanba, amelyik rendszergazda, és onnan lehet a műveletet elvégezni vagy a te fiókodhoz rendszergazda jogokat rendelni.

Egyébként a beállítást úgy érheted el, hogy Sajátgép > Jobb gomb > Tulajdonságok > A redszer visszaállítása fül.

Remélem tudtam segíteni...

2010. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért, siettem...
2010. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rendszer-visszaállítás hibát talált egy vagy több meghajtó engedélyezése
2010. márc. 28. 13:51
 4/9 A kérdező kommentje:
ill. letiltása közben.
2010. márc. 28. 13:53
 5/9 A kérdező kommentje:
A négyzetből kiveszem a pipát majd alkalmaz és fenti hibaüzenet.Újraindítást is javasol de nem segít.Megnéztem rendszergazda vagyok.Köszönöm!
2010. márc. 28. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg buherált windows-od van, amiben kikapcsolták a rendszer visszaállítást.Nem fogod tudni vissza kapcsolni, nekem is volt ilyen,ne is próbálkozz vele.Sokat bosszankodtam amíg rájöttem.Szerezz egy másik eredeti windows-t.
2010. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15.22 vagyok. Nem xp freedom van a gépeden véletlenül?
2010. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De az van!Köszönöm a segítséget!
2010. márc. 28. 15:40
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem is Freedom van a gépemen, szeretem is nagyon. Bosszantott engem is, hogy nem visszaállítható a rendszer, de addig kutakodtam, amíg sikerült a dolgot megoldani. Ide másolom a megoldást. Nem vagyok valami nagy angolos ezért úgy adom tovább, ahogy én kaptam. Remélem, hogy segítettem. Üdvözlettel!

A rendszer-visszaállítás bekapcsolása a regedit-ben

1.Start the registry editor (regedit.exe).

2.Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows

NT\CurrentVersion\SystemRestore.

3.If a DisableSR value doesn't exist, go to the Edit

menu, select New, DWORD value, and create the value.

4.Set the value to 1 to disable System Restore or 0 to

enable System Restore.

5.Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet

\Services\sr to prevent the System Restore service from

starting.

6.Double-click Start, and set the value to 4 to stop the

service from starting or to 0 for normal startup.

7.Close the registry editor.

2011. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!